Styret – Kaupangrmart´n

Styret for 2019

  • Morten Gustu – Leder
  • Mali Engh – Bodansvarlig
  • Jan Erik Vestad – Bodansvarlig
  • Heidi Strand Berntsen – Barnas dag
  • Tom Høivang – Markedsføring
  • Aksel Andresen – Ungdomsrepresentant
  • Nora Skogen – Ungdomsrepresentant

Styret for 2018

  • Tom Bjarne Ulvmoen – Leder
  • Mali Engh
  • Jan Helge Olsen-Bodansvarlig
  • Jan Erik Vestad-Bodansvarlig
  • Tom Høivang- Markedsføring

Styret for 2017

  • Tom Bjarne Ulvmoen -Leder
  • Mali Engh -Barnas dag og sekretær
  • Marit Solberg-Markedsføring
  • Tore Anton Gustu-Boder/Utstillere
  • Jan Helge Olsen-Økonomi/Boder
  • Oda Sundli -Ungdomsrepresentant
  • Silje Elise Østensen – Ungdomsrepresentant

Styret for 2016

  • Tom Bjarne Ulvmoen -Leder
  • Hege Merethe Ulvmoen-Barnas dag og sekretær
  • Marit Solberg-Markedsføring
  • Tore Anton Gustu-Boder/Utstillere
  • Jan Helge Olsen-Økonomi/Boder
  • Silje Østensen-Ungdomsrepresentant og vertinne for Morgan Sulele
  • Oda Sundli- Ungdomsrepresentant og vertinne for Morgan Sulele

Styret for 2015:

  • Tom Bjarne Ulvmoen – Leder
  • Mali Engh-Sekretær og ans. Barnas dag
  • Hege Merethe Ulvmoen. Økonomi
  • Jonas Henriksen-Ungdomsrepresentant
  • Lasse Tamnes-Ungdomsrepresentant
  • Marit Solberg-Markedsføring
  • Tore Anton Gustu-Boder/Utstillere

Ekstra:

  • Terje Kværnes-Bod ansvarlig
  • Per Arne Myrbakken- Bod ansvarlig

Styret for 2014:

  • Morten Gustu (leder)
  • Mali Engh (sekretær)
  • Line Gimse(styremedlem)
  • Line Sand(styremedlem)
  • Tom Bjarne Ulvmoen(styremedlem)
  • Madeleine Hopman(styremedlem)
  • Ann Kristin Sandberg(styremedlem)
  • Jonas Henriksen(ungdomsrepr.)
  • Martin Kværnes(ungdomsrepr.)

Styret for 2013:

  • Morten Gustu(leder)
  • Line Sand (kasserer)
  • Ruth-Marie Nymark (sekretær)
  • Ann-Kristin Sandberg (styremedlem)
  • Terje Kværnes (styremedlem)
  • Line Gimse (styremedlem)
  • Per Arne Myrbakken (styremedlem)
  • Per Sigurd Westgaard (Ungd.repr.)
  • Halvard Hølmo (Ungd.repr.)

Styret for 2012:

  • Morten Gustu (leder)
  • Line Sand (kasserer)
  • Ruth-Marie Nymark (sekretær)
  • Ann-Kristin Sandberg (styremedlem)
  • Terje Kværnes (styremedlem)
  • Line Gimse (styremedlem)
  • Ola Lutnæs Trøen (Ungd.repr.)
  • Brede Lien Hagen (Ungd.repr.)

Styret for 2011:

  • Bente Hagen (leder)
  • Evy H. Hirkjølen
  • Anne Siri Stensløkken
  • Mildrid Kværnes
  • Arnt Simensen
  • Zemenfes Teclemariam
  • Adam Bielek
  • Per Sigurd Westgaard (ungdomsrep.)
  • Hallvard Øfstås (ungdomsrep.)

Styret for 2010 besto av:

  • Bente Hagen (leder)
  • Evy H. Hirkjølen
  • Anne Siri Stensløkken
  • Mildrid Kværnes
  • Stian Hornseth
  • Arnt Simensen
  • Eirik Borgen
  • Per Sigurd Westgaard (ungdomsrep.)
  • Hallvard Øfstås (ungdomsrep.)

Styret i 2009 besto av:

  • Håkon Rissmann-Bredesen (leder)
  • Arne Ingar Pedersen
  • Gunn-Marit Stenvoll
  • Anita Torbjørnsen
  • Egil Syren
  • Sigrid Selnes
  • Haaken Fjellberg Danielsen (ungdomsrep.)
  • Even Løvmo (ungdomsrep.)
  • Bente Hagen (web/presse)

Styret i 2008 besto av:

  • Håkon Rissmann-Bredesen (leder)
  • Arne Ingar Pedersen
  • Gunn-Marit Stenvoll
  • Anita Torbjørnsen
  • Per Modal
  • Stian Øyen
  • Haaken Fjellberg Danielsen (ungdomsrep.)
  • Even Løvmo (ungdomsrep.)
  • Bente Hagen (web/presse)

Styret i 2007 besto av:

  • Håkon Rissmann-Bredesen (leder)
  • Arne Ingar Pedersen
  • Per Modal
  • Gudbjørn Viken
  • Maud Flugsrud
  • Silje Tvenge (ungdomsrep.)

Styret i 2006 besto av:

  • Anne-Grethe Toften (leder)
  • Gunn Marit Stenvoll
  • Hedevik Karlsen
  • Arne Ingar Pedersen
  • Håkon Rissmann-Bredesen
  • Maud Flugsrud
  • Silje Tvenge (ungdomsrep.)
  • Andrea Lindgjerde (ungdomsrep.)

Styret i 2005 besto av:

  • Cisilie Selnes (leder)
  • Anne-Grethe Toften
  • Gunn Marit Stenvoll
  • Hedevik Karlsen
  • Arne Ingar Pedersen
  • Marianne Roen
  • Odd Werner Stenersen
  • Thomas Haug (ungdomsrep.)
  • Ida Helseth (ungdomsrep.)

Styret i 2004 besto av:

  • Marit Lamø (leder)
  • Randi Aske
  • Else Marie Trondsen
  • Arne Ingar Pedersen
  • Anne-Grethe Toften
  • Marianne Roen
  • Eirik Danielsen
  • Mary Ourom
  • Thomas Haug (ungdomsrep.)
  • Ida Helseth (ungdomsrep.)

Styret i 2003:

  • Line Nordholm Karlstad (leder)
  • Erik Trøen, styreleder
  • Arne Ingar Pedersen (valgt 2002)
  • Steinar Myrvang (valgt 2002)
  • Kim Toril Nørup (valgt 2001)
  • Randi Aske (valgt 2002)
  • Martin Øfstaas (valgt 2002)
  • Arne Jørgen Granvold (valgt 2002)

Styret i 2002:

  • Janne Mellum (leder)
  • Erik Trøen, styreleder (valgt 2001)
  • Kim Toril Nørup (valgt 2001)
  • Terje Kværnes (valgt 2000)
  • Webjørn Engesrønning (valgt 2000)
  • Arne Bergene Fossaa (valgt 2001)
  • Line Norholm Karlstad (valgt 2001)

Styret i 2001:

  • Janne Mellum (leder)
  • Webjørn Engesrønning, styreleder
  • Conny Andersen
  • Terje Kværness
  • Hege Bø
  • Arne Bergene Fossaa (ungdomsrepresentant)